آگهی استانی
ورود به دفتر کار شما
رمز عبور
خبرنامه
نام

گروه محصولات
بازارسبز ايران
دیدگاه و نظرات
 •  در هر زمینه ای با هر سابقه ای که دارید :

  آماده راهنمایی و مشاوره شما هستیم تا برای پیشرفت بازار کاری شما قدمی برداشته باشیم،علاقه مندان تنها با عضویت رایگان دربازار سبز ایران و ارسال درخواست خود به آدرس ایمیل زیر میتوانند از راهنمایی های تخصصی و چاره ساز مشاورین و متخصصین مجموعه ی ما بهره مند شوندتاروزی شاهد درخشش فعالیتتان در سایت بازار سبز ایران باشیم.

  Info@agroshop.ir

 • با نظرات سازنده شما برتر مي شويم
آگهی لینک دار
 • پایگاه خبری و تحلیلی کشاورزی و علوم دامی ایران (فارم نیوز)
 • پایگاه خبری جارپرس
 • ماهنامه گزارش
 • خبرگزاری کشاورزی ایران(ایانا)
 • فودنا
 • دهقان نیوز
 • سایت کشاورزی ایران
 • ماهنامه دام،کشت و صنعت
 • گزارش نیوز
 • فودپرس
 • پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی کشاورزی ایران
 • کشاورز نیوز
 • شرکت نفیس مهر ماسوله(دستگاه جوجه کشی، اتوماسیون اداری)
 • تورهای مسافرتی
 • تورهای نمایشگاهی
 • مجله گردشگری کوله پشتی
 • تور گالری

آمار سایت
تعداد آگهی موجود : 8927
آگهی های امروز: 0
کل بازدید سایت : 4934223
بازدید امروز سایت : 2932
بازدید دیروز سایت : 11113
مدیریت تراکنش های مالی شما
گسترش فناوری‌های نوین کشاورز

 

دکتر شهیدزاده و مدیران بانک کشاورزی در بازدید از نمایشگاه «الکامپ»

گسترش فناوری‌های نوین کشاورز

مهندس کبری لطفی

دام، کشت و صنعت: هفته پایانی آذرماه، مصادف با برپایی نمایشگاه «الکامپ» و نخستین دیدار رسمی مدیرعامل جدید بانک کشاورزی از نمایشگاهی بود که یکی از زیرمجموعه‌های مهم بانک در آن حضور و مشارکت داشتند.

دکتر مرتضی شهیدزاده در حالی که برخی از مدیران امور بانک و سرپرستان شعب استان‌ها وی را همراهی می‌کردند در پایان بازدید از نمایشگاه به سؤالات خبرنگار ما پاسخ گفت:

برای آینده چه برنامه‌هایی دارید؟

اولین موضوع این است که مشتریان، کارآفرینان ، سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان به عنوان سرمایه‌های اصلی، بانک کشاورزی را محیطی امن برای مبادلات خود قرار دهند و در این راستا تلاش می‌شود تا مشتری‌هایی که با بانک قطع همکاری کرده‌اند دوباره به بانک کشاورزی و تعامل دوسویه برگردند.

من معتقدم جایگاه مشتریان بانک کشاورزی باید ارتقاء پیدا کند و شأن آنها حفظ شود. ما باید سیستم‌هایی طراحی کنیم که ضمن رعایت جایگاه مشتریان، با تجهیز منابع، مشارکت در طرح‌ها و حضور بیشتر برای عینیت بخشیدن به اهداف وزارت جهاد کشاورزی بتوانیم به توسعه فعالیت و خدمات بانک کشاورزی بپردازیم.

در بازدید امروز از نمایشگاه و موسسه گسترش فناوری‌های نوین بانک کشاورزی چه مسائلی مطرح شد؟

ما آمادگی‌ خود را اعلام کردیم که به دستور بانک مرکزی، زمانی که فضای حضور بین‌المللی آماده باشد به عنوان اولین بانک بتوانیم در شأن جمهوری اسلامی به تبادلات بین‌المللی پرداخته و دایره خدمت‌گذاری بانک را توسعه دهیم.

در خصوص تغییرات مدیریتی در بانک و مدیران شعب چه برنامه‌ای دارید؟

بانک کشاورزی به وسیله کارکنان این بانک  اداره می‌شود و هرگونه تغییر مدیریتی براساس بهره‌وری بیشتر و براساس پیشنهاد مدیران مربوطه و لحاظ شدن سوابق، صلاحیت‌ها و شایسته‌سالاری صورت خواهد گرفت.

***

پس از بازدید دکتر مرتضی شهیدزاده، مدیرعامل بانک کشاورزی، با توجه به حضور مدیران ستادی بانک کشاورزی برخی از استان‌ها با چندین تن از آنها در غرفه گسترش فناوری‌های نوین بانک گفتگوی کوتاهی صورت گرفت که به انعکاس آن می‌پردازیم.

مهندس سید حجت‌ا... اژدر، رئیس کل اموال و املاک بانک کشاورزی کشور:

عزم راسخ دکتر شهیدزاده در جهت تحقق اهداف بخش کشاورزی

با شناختی که از دکتر شهیدزاده دارم افزایش منابع بانک، خصوصاً از طریق جذب سپرده‌های مردمی برای تحقق اهداف بخش کشاورزی کشور از مهم‌ترین برنامه‌های ایشان بوده و به درستی پی برده‌اند که امروز برای رسیدن به این مهم می‌بایست دقیق‌ترین و سریع‌ترین خدمات بانکداری را به مشتریان ارائه نمود و همین موضوع، باعث گردیده اهتمام ویژه‌ای به حمایت شرکت‌های تابعه در جهت گسترش کانال‌ها (ارتباطی در حوزه بانکداری الکترونیک داشته باشند و حضور فعال در نمایشگاه «الکامپ» نشان از اهمیت ویژه‌ای است که ایشان برای موضوع قائل می‌باشد.

قابل ذکر است نرم‌افزار بومی شده سیستم مهرگستر بانک کشاورزی یکی از کامل‌ترین نرم‌افزارهای الکترونیکی بانکداری در آسیا است و این قابلیت را دارد که با حمایت اولیاء‌ بانک و ارائه پیشرفته‌ترین خدمات به مشتریان بانک، حداکثر رضایت را برای آنان فراهم سازد و ضمن جذب منابع بیشتر، فعالین کشاورزی را در جهت توسعه بخش یاری نمایند.

مهندس حجت‌اله گودینی، سرپرست شعب بانک کشاورزی استان لرستان:

شناسایی مشتریان تمام شعب به عنوان یک شعبه شاخص

خدمات نوین کشاورز می‌تواند بسیار مفید باشد؛ به عنوان مثال خدمات CRA یک خدمت شاخص است که می‌توانیم مشتریان را در هر لحظه شناسایی نموده و نیازهای‌شان را به ‌آنها اعلام کنیم و مشتریان تمام شعب به عنوان یک شعبه شاخص شناسایی می‌شوند.

وی در ادامه افزود: نرم‌افزاری که امروز در نمایشگاه و با مدیریت مهندس آتشی ارائه شد خدماتی‌ست که تاکنون سیستم بانکی به آن دست پیدا نکرده بود و امید است که هر چه زودتر این نرم افزار وارد سیستم بانکی شود.

وی در خصوص تغییر مدیریت بانک اظهار داشت:

قطعاً تغییرات مفید واقع خواهد بود با توجه به اینکه دکتر شهیدزاده قبلاً عضو هیات مدیره دوره ریاست دکتررسول‌اف بوده‌اند به راحتی می‌توانند در پیشبرد اهداف بانک کشاورزی مؤثر باشند.

مهندس علی‌اکبر فهیمی، مدیریت بانک کشاورزی استان تهران:

 مدیریت  دکتر شهیدزاده ، دوره شکوفایی بانک کشاورزی

یکی از موضوعات فوق‌العاده بانک کشاورزی بحث سیستم مهر گستر بانک کشاورزی به همت گسترش نوین کشاورز است؛ هم‌اکنون سیستم core به صورت واقعی فقط در بانک کشاورزی عمل شده، به این صورت که همه شعب بانک کشاورزی در سراسر ایران در حکم سیستمی واحد هستند؛ به واسطه چنین سیستمی در بانک کشاورزی طبیعتاً مکانیزه شدن بانک‌ها به سرعت و متناسب با پیشرفت‌هایی که در دنیا صورت گرفته انجام خواهد شد و زمینه آن وجود چنین سیستم‌هایی‌ست که امیدواریم در آینده هم بتوانیم بیشتر و بهتر از این سیستم‌ها و نرم‌افزارهای جدید برای بانکداری الکترونیک استفاده کنیم.

وی با اشاره به حضور موفقیت‌آمیز دکتر شهیدزاده در زمان مدیرعاملی دکتر رسول‌اف اظهار داشت: همه‌ی مدیران بانکی،  آن زمان را دوره شکوفایی بانک کشاورزی می‌دانند و علاوه بر آن، تجربه دکتر شهیدزاده در بانک‌های خصوصی به عنوان عضو هیات مدیره موجب می‌شود تا در ایام مدیریتی ایشان، نه تنها به دوران طلایی بانک برگردیم بلکه به موفقیت‌های بالاتر از آن دوران نیز برسیم.

مهندس علیرضا طاهری بروجنی، مدیریت شعب استان گیلان:

بانک کشاورزی در انتظار تجربه‌ی روزهای بهتر

امروزه بانکداری با حوزه الکترونیک و فضای مجازی پیوند خورده است، بنابراین می‌توان گفت که این دو لازم و ملزوم همدیگرند؛ در واقع  اگر یک روز پول فیزیکی، حرف اول را می‌زد امروزه پول الکترونیکی، تعیین‌کننده خدمات بانکی است و به طور قطع، نقل و انتقال پول در فضای مجازی علاوه بر مشتری‌ها برای بانک‌ها و برای جامعه هم با بهره‌وری بالاتر و کاهش هزینه‌ها همراه خواهد بود،  بنابراین نمایشگاه‌ها در حقیقت در راستای بحث بانکداری الکترونیکی می‌توانند مؤثر باشند و در نتیجه هر ابزار و نرم‌افزار جدیدی که ارائه شود و بتواند در تسهیل مبادلات بانک‌ها کمک کند طبیعتاً مورد استقبال قرار می‌گیرد.

طاهری با توجه به شاخص‌ها و اهدافی که دکتر شهیدزاده برای توسعه خدمات بانکداری و مشارکت در ارتقاء جایگاه کشاورزی اعلام کرده، حضور وی را به عنوان مدیرعامل بانک به فال نیک گرفته و گفت:  بانک کشاورزی در انتظار تجربه‌ی روزهای بهتر است.

مهندس عقیل وکیلی، مدیریت شعب استان اردبیل:

پیشرفت CRA به اقدامات دیگری هم نیاز دارد.

خوشبختانه در این نمایشگاه ارزشمند، شاهد ارائه نرم افزار خوب و با کیفیت CRA بودیم. این نرم‌افزار برای طبقه‌بندی، شناسایی و راهنمایی مشتریان بانک کشاورزی، خیلی کمک کرده ولی راه‌اندازی و پیشرفت آن به  کارهای دیگری نیاز دارد.

عقیل وکیلی با تاکید براینکه یقیناً نیاز بود یک تجارب مدیریتی جدیدتر به بانک وارد شود گفت: دکتر شهیدزاده از مدیران با تجربه بانک هستند و با توجه به اینکه تغییرات مدیریتی در همه جا لازم است بهترین گزینه مدیریت جدید را دکتر شهیدزاده دانست و گفت: با این تغییر مدیریتی، قطعاً دوباره شاهد شکوفایی بانک کشاورزی خواهیم بود.

مهندس اسعد فهیمی، مدیریت شعب بانک کردستان: تغییر، لازمه‌ی سیستم است

بانک کشاورزی اولین بانکی ا‌ست که سیستم متمرکز بانکی (Core) را انجام داده و در این ارتباط بسیاری از کارها روی غلتک افتاده است. اینک، آمارها به روز می‌شود و مرور عملکرد حساب برای مشتری خیلی راحت است، وی گفت اولین بانکی هستیم که تمام حساب‌های ما Live و آنلاین است. خیلی از بانک‌های دیگر، بعضی از سیستم‌ها و بعضی از حساب‌هایشان به صورت Live است نه تمامی حساب‌هایشان.

بانک کشاورزی تنها بانکی‌ست که مشتری می‌تواند از چهار ضلع کشور از موجودی و شرایط حساب‌های خود به صورت آنلاین با خبر شده و برداشت یا واریز انجام دهد.

به نظر فهیمی زمینه‌ی مخابراتی در کشور باید حمایت، تقویت و روزآمد شود در استان کردستان در بعضی از مناطق، سرعت اینترنت بیشتر از حد معمول کشور پایین است و ضعف‌هایی عمده‌ای وجود دارد.

فهیمی در ارتباط با منافع تغییرات مدیریتی گفت: تغییرات، لازمه‌ی سیستم است. امروزه لازمه‌ی بقا، قوی بودن نیست بلکه این است که ما با تغییرات سازگاری داشته باشیم. بنابراین تغییرات مدیریتی بسیار خوب است.

وی افزود امیدوارم بانک کشاورزی به جایگاه خودش دست پیدا کند و با حرکتی که صورت گرفته بتوانیم کانال‌های ارتباط الکترونیکی را در کشور بیشتر از گذشته گسترش دهیم و این می‌تواند بسیار نویدگر باشد.

مهندس بهزاد نیکخواه، مدیریت شعب بانک استان زنجان:

خدمات بانکداری، ضرورتی غیرقابل اجتناب

در کشور ما و همه کشورهای دیگر، خدمات بانکداری و تجارت مبتنی بر ICT یک انتخاب نیست و امروزه یک ضرورت غیرقابل اجتناب محسوب می‌شود. بانک کشاورزی در این خصوص هوشمندانه عمل نمود و  خیلی خوب شروع کرد، خوشبختانه به موفقیت هم رسید. به همین جهت اولین سیستم Core  را به معنای واقعی داریم، در استان زنجان خوشبختانه کارهای خوبی صورت گرفته چون سرمایه‌ی اصلی ما بهره‌مندی از پرسنلی ست که به لحاظ دانش آکادمیک فراتر از سایر بانک‌ها هستند؛ یعنی می‌توان گفت که فاصله ما با سایر بانک‌ها معنی‌دار است و بانک کشاورزی زنجان را به عنوان بانکداری الکترونیک می‌شناسند. علاوه بر این بانک کشاورزی استان زنجان در بانکداری سبز قدم‌های خوبی برداشته است.

وی حضور دکتر شهیدزاده را برای بانک کشاورزی مؤثر و موجب توسعه کمی و کیفی خدمات به کشاورزان دانست و ایام بهتری برای بانک آرزو کرد.

مهندس محمدحسین قاسمی‌نژاد، مدیریت شعب بانک کشاورزی استان هرمزگان:

همگامی استان هرمزگان با تغییر و تحولات مرکز

بانکداری الکترونیک به صورت متمرکز عمل می‌کند و هر اتفاقی که در مرکز بیفتد هرمزگان هم به صورت همگام با مرکز پیش می‌رود، خوشبختانه حساب‌های ما به صورت آنلاین و آماده همه گونه اطلاع‌رسانی به مشتریان است.

تأثیر چنین نمایشگاهی این است که می‌توانیم مدیران طرف قرارداد را از نزدیک دیده و ضمن در میان گذاشتن موارد و موانع به  تبادل نظر  پرداخته و در کارهای بعدی نیز با هم ارتباط گسترده‌تری   داشته باشیم.

وی تغییرات مدیریت عالی بانک را موجب حرکت سریع و ارتقاء بانک به سوی توسعه و ارتقاء جایگاه بانکداری و شکوفایی بانک کشاورزی دانست.

 

 

 


برچسب ها : گسترش فناوری‌های نوین کشاورز ,